Ochranné rukavice vynikajú svojim multifunkčným využitím. Pre rukavice nájdete využitie nielen pri domácom upratovaní, ale aj vo vašej práci. Sú príjemné, skladné a ochráni vaše ruky pred nečistotami aj prípadnou mastnotou. Jednorazové rukavice sú vhodné pre udržanie optimálnych hygienických podmienok. Pri správnom použití môžu pomôcť znížiť riziko vonkajších vplyvov. Na výber máte z niekoľkých druhov jednorazových rukavíc.

Latexové rukavice sú vyrobené z prírodných materiálov, sú veľmi elastické, mäkké a príjemne sa nosí. Sú tiež veľmi odolné voči kyselinám a zásadám, ale nechráni pred všetkými olejmi, príp. rozpúšťadlami.

Vinylové rukavice sú naopak rýdzo syntetický výrobok, ktorý sa najčastejšie využíva v zdravotníctve, potravinárstve a v priemysle. Sú veľmi hladké na povrchu, ale nie sú až tak pružné.

Nitrilové rukavice sú tiež syntetickým produktom, ktorý ponúkame v niekoľkých farbách. Oproti iným druhom rukavíc majú oveľa väčšiu odolnosť proti chemikáliám a pretrhnutiu. Ich najväčšou výhodou je to, že nespôsobujú žiadne alergické reakcie. Nitril je najvhodnejší materiál pre použitie v zdravotníctve, potravinárstve, upratovania, alebo kozmetike.

Novo v ponuke tiež sterilné rukavice, ktoré spĺňajú najprísnejšie požiadavky na hygienu. Uplatňujú sa v ordináciách, laboratóriách a iných zdravotníckych zariadeniach.