Zenco OOS_2 bradový plexi štít 1 ks - Zvolte balení: 1 ks v balení

Výrobca

Kód produktu
OOS_2

Cena
0,47 € bez DPH 0,57 € s DPH

Pôvodná cena
0,65 € bez DPH

Štandardná cena
3,32 € bez DPH

Ušetríte
86% (2,85 € bez DPH)

Varianta neexistuje

Skladom
ks

Ochranný bradový štít slúži ako ochrana proti zasiahnutiu kvapôčkami vírusov. Vhodný na celodennú prácu a pri práci v užšom kontakte s ľuďmi. Štít je vhodný na opakované použitie a môžete vďaka nemu voľne dýchať. viac

Zvolte balení Dostupnosť Cena  bez DPH Množstvo
Zenco OOS_2 bradový plexi štít 1 ks - Zvolte balení: 1 ks v balení 1 ks v balení Skladom 0,47 €

Ochranné bradové štíty slúži ako ochrana nielen proti nečistotám, ale aj proti zasiahnutiu kvapôčkami aerosólov, ktoré môžu obsahovať najrôznejšie baktérie a vírusy.

Skvelý pomocník pri celodennej práci alebo pri práci v užšom kontakte s ľuďmi ako napríklad v zdravotníctve, v kaderníctve, v obchode a podobne. Ochranný štít na bradu je ale aj vhodnou alternatívou pre užívateľov trpiacich problémami dýchacích ciest a nosenie rúška je pre nich veľkou ťažkostí.

Tento ochranný štít je veľký 16 cm na šírku, na výšku 7,5 cm a má príjemne mäkkú dosadaciu plochu na bradu. Vďaka nej je jeho nosenie komfortné a pri dlhodobom nosení nevznikajú žiadne odreniny. Za uši ho pohodlne pripevníte pomocou pružnej gumy, ktorej dĺžka je nastaviteľná.

 

Tvárové štíty slúžia ako ochrana proti kvapôčkovým vírusom. Štíty sú výbornými pomocníkmi pre zamestnancoch, ktorí pracujú vo väčších skupinách, ako sú predavačky, kaderníčky alebo lekári, a sú vhodné pre celodenné nosenie. Číry plast je dostatočne dlhý, aby zahalil celú tvár. Sú tak výbornou variantou pre tých, ktorým sa ťažko dýcha pri nosení rúška.

Pre koho je ochranný štít určený?

Štíty primárne slúžia všetkým, ktorí pracujú v rizikovom prostredí a sú v pravidelnom, užšom kontakte s ľuďmi. Typicky ide o zdravotníkov, predavačov, kaderníčky, úradníčky alebo vodiči.

Aký je rozdiel medzi štítom na tvár a štítom na bradu?

Tvárový štít má väčšie rozmery a pokrýva celú tvár, zatialčo bradový štít zakrýva ústa a nos.

Môžem štít používať samostatne, tj. bez rúška alebo respirátoru?

Plexi štíty účinne zachytia kvapôčky vírusov, a výrazne tak zvyšujú bezpečie užívateľa. Pretože však nefiltrujú vdychovaný ani vydýchnutý vzduch, je nutné, a v dobe pandémie aj povinné, štíty používať spoločne s rúškou alebo respirátorom.

Nezabudnite štít po každom nosení vyčistiť a dezinfikovať.