Upozornenie: Vzhľadom na veľké množstvo objednávok môže v súčasnosti dôjsť k oneskoreniu doručenia Vašej objednávky. Za spôsobené komplikácie sa veľmi ospravedlňujeme. Ďakujeme za pochopenie.

Cena
9,59 € bez DPH (11,51 € s DPH)

Výrobca

Kód produktu
VIT_GN499

1 - 3 pracovné dni
ks

Vitamín D v jeho živočíšnej a lepšie vstrebateľnej forme vitamínu D3 čiže cholekalciferol patrí medzi vitamíny rozpustné v tukoch.
Vitamín D3 radíme medzi dôležité vitamíny, bez ktorých by naše telo nemohlo správne fungovať, pretože sa podieľa na nespočetných procesoch v ľudskom organizme.

Vitamín D má blahodarný efekt na:

-kosti
-zuby
-svaly
-imunitný systém

Balenie 100 ks. viac

Vitamín D v jeho živočíšnej a lepšie vstrebateľnej forme vitamínu D3 čiže cholekalciferol patrí medzi vitamíny rozpustné v tukoch. Vitamín D3 radíme medzi dôležité vitamíny, bez ktorých by naše telo nemohlo správne fungovať, pretože sa podieľa na nespočetných procesoch v ľudskom organizme.

Naše telo je schopné čerpať vitamín D3 zo slnečného žiarenia, takže v letných mesiacoch mávame tohto vitamínu dostatok. Problém nastáva v zimnom období, kedy je vhodné doplňovať tento vitamín formou potravín alebo vhodných doplnkov stravy.

Vitamín D v organizme podporuje:

  • vstrebávanie vápnika a fosforu
  • stav kostí a zubov
  • činnosti svalov
  • funkciu imunitného systému
  • podieľa sa na procese delenia buniek


Zloženie v jednej kapsule:

  • Vitamín D3 (Cholekalciferol) - 50 μg (2000 I.U.- medzinárodná jednotka) (1000% RHP-Referenčná hodnota príjmu)
  • Ryžová múka, Oxid Kremičitý, Transparentná želatínová kapsula (hovädzia želatína)


Obsah balenia: 100 ks

Odporúčané dávkovanie: Užívajte 1 kapsulu ob deň, zapite dostatočným množstvom tekutiny.

Upozornenie:

Ide o doplnok stravy. Výživový doplnok neslúži ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Chráňte pred vlhkom a priamym slnečným svitom. Neprekračujte odporúčané dávkovanie 1 kapsulu každý deň. Nie je vhodné kombinovať s alkoholom. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedenom na obale. Vyrobené v SR.