Doprava zadarmo na všetky objednávky nad 100 € bez DPH.

Cena
5,25 € bez DPH (6,30 € s DPH)

Výrobca

Kód produktu
VIT_HARMONY197

Skladom
ks

VitaHarmony® Spirulina 500 mg z radu Rainforest® vo veľkej miere obsahuje chlorofyl, ktorý má silný antioxidačný účinok. Zahŕňa veľké množstvo ďalších biologicky aktívnych látok napr. vitamíny, minerálne látky a dôležité aminokyseliny. 100% organický produkt.

Blahodarné účinky spiruliny v ľudskom organizme:

-zvyšuje schopnosť tela produkovať hemoglobín
-podporuje imunitný systém a má protiinfekčné účinky
-má antioxidačné účinky, dezinfekčné a hojivé účinky
-vyrovnáva výkyvy krvného tlaku

Balenie 90 ks. viac

VitaHarmony® Spirulina 500 mg z radu Rainforest® patrí medzi sladkovodné sinice modrozelenej farby, ktorú získala vďaka bohatému obsahu chlorofylu so silným antioxidačným účinkom. Obsahuje veľké množstvo ďalších biologicky aktívnych látok, napr. vitamíny, minerálne látky a dôležité aminokyseliny. Pomáha pri únave a posilňuje imunitu. Hrá tiež významnú úlohu v procese regulácie krvného cukru a hmotnosti. Podporuje aj činnosť čriev.

Spirulina predstavuje čisto prírodné lisované tablety bez prídavných látok na vitalitu, posilnenie imunity a celkovú energiu. Je okrem iného skvelým doplnkom pre vegetariánov a celiakov.

100% organický produkt pre vitalitu, energiu a posilnenie imunity, ktorý je certifikovaný britskou spoločnosťou Soil Association so statusom organic.


Blahodarné účinky spiruliny v ľudskom organizme:

  • zvyšuje schopnosť tela produkovať hemoglobín
  • podporuje imunitný systém a má protiinfekčné účinky
  • má antioxidačné účinky
  • má dezinfekčné a hojivé účinky
  • vyrovnáva výkyvy krvného tlaku
  • posilňuje a regeneruje oči
  • eliminuje nepríjemný telesný zápach


Obsah v jednej kapsule:

  • Spirulina platensis - 500 mg

Obsah balenia: 90 ks

Odporúčané dávkovanie: 3 - 6 tabliet 1 - 2x denne zapiť dostatočným množstvom tekutiny, 30 minút pred jedlom. Začínajúcim konzumentom sa odporúča spočiatku užívanie 1 - 2 tablety denne a postupne dávkovanie zvyšovať až na odporúčanú dennú dávku. V čase tehotenstva a dojčenia určí dávkovanie lekár.

Upozornenie:

Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je určené deťom do 3 rokov. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy a zdravého životného štýlu. Skladujte na suchom a chladnom mieste, v uzavretom obale, mimo dosahu detí! Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na zadnej strane obalu. Chráňte pred priamym slnkom.