Vážený zákazník, vzhľadom na vysoký nárast objednávok a oslabenie nášho tímu v súvislosti s pandémiou COVID-19, si Vás dovoľujeme upozorniť, že sa v súčasnosti môže predĺžiť štandardná doba doručenia. Robíme všetko čo je v našich silách, aby sme ich vybavili čo najskôr.

Z dôvodu zhoršujúcej sa situácie ohľadom COVID-19 sme tiež nútení dočasne zrušiť možnosť osobného odberu objednávok. Ďakujeme za pochopenie

Cena
9,91 € bez DPH (11,89 € s DPH)

Výrobca

Kód produktu
VIT_GN435

Skladom
ks

Golden Nature Selén Lalmin® vyniká najmä svojim zložením, kedy je selén naviazaný na neaktívny kvasnicový komplex. Minerálne a vitamínové droždie Lalmin® sú celozrnné fermentované neaktívne kvasinky (Saccharomyces cerevisiae) so štandardizovaným podielom aktívnej látky (v našom prípade selénu).

Blahodarné účinky Selénu v našom organizme:

-prispieva k normálnej spermatogenéze
-prispieva k normálnej funkcii imunitného systému
-prispieva k normálnej činnosti štítnej žľazy
-prispieva k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom
-prispieva k udržaniu normálneho stavu vlasov a nechtov

Balenie 100 ks. viac

Golden Nature Selén Lalmin® vyniká najmä svojim zložením, kedy je selén naviazaný na neaktívny kvasnicový komplex. Minerálne a vitamínové droždie Lalmin® sú celozrnné fermentované neaktívne kvasinky (Saccharomyces cerevisiae) so štandardizovaným podielom aktívnej látky (v našom prípade selénu).

Selén radíme medzi stopové prvky, čo sú látky obsiahnuté v našom organizme v stopovom množstve, aj keď sú tieto aktívne látky obsiahnuté v minimálnom množstve, o to vyššia je ich dôležitosť a dostatočná koncentrácia, ktorá je kľúčová pre správnu funkciu niekoľkosto procesov v našom tele. Selén je tzn. esenciálny prvok, ktorý si naše telo nedokáže samo syntetizovať/vyrobiť a tak sme závislý od jeho prísunu z potravy či doplnkov stravy.

Selén v organizme prispieva k:

  • normálnu spermatogenézu
  • normálnu funkciu imunitného systému
  • normálnej činnosti štítnej žľazy
  • ochrane buniek pred oxidatívnym stresom
  • udržanie normálneho stavu vlasov a nechtov


Zloženie jednej kapsule:

  • Selén - 55 μg, (100% RHP - Referenčná hodnota príjmu)
  • Lalmin®Se2000 - neaktívny kvasnicový komplex
  • Plnidlo: ryžová múka
  • Transparentná rastlinná kapsula (vhodná pre vegánov)


Golden Nature Selen Lalmin® obsahuje v jednej dávke/kapsuli 55 μg, ktorá zodpovedá 100% referenčnej hodnoty príjmu tohto stopového prvku a vďaka patentovanej forme Lalmin® zaisťuje vysokú vstrebateľnosť a využiteľnosť. To všetko v rastlinnej kapsuli z hypromelózy, tak aby finálny produkt bol vhodný aj pre vegánov.

Obsah balenia: 100 ks

Odporúčané dávkovanie: Užívajte 1-2 kapsule 1x denne a zapite dostatočným množstvom tekutiny.

Upozornenie:

Výživový doplnok s obsahom selénu. Výživový doplnok neslúži ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Chráňte pred vlhkom a priamym slnečným svitom. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie 2 kapsule. Nie je vhodné kombinovať s alkoholom. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedenom na obale. Vyrobené v ČR.