Upozornenie: Vzhľadom na veľké množstvo objednávok môže v súčasnosti dôjsť k oneskoreniu doručenia Vašej objednávky. Za spôsobené komplikácie sa veľmi ospravedlňujeme. Ďakujeme za pochopenie.

Saw Palmetto 45% mastných kyselín - 100 ks

Cena
15,87 € bez DPH (19,04 € s DPH)

Výrobca

Kód produktu
VIT_GN001

1 - 3 pracovné dni
ks

Saw palmetto známe tiež pod názvom Serenoa repens (serenoa plazivá) je bohatou zásobárňou prírodných aktívnych látok medzi ktoré radíme minerálne látky, fytosteroly, estery, rutín a mastné kyseliny. Aktívne látky sú najviac zastúpené v plodoch, ktoré bývajú purpurovo zafarbené a dajú sa konzumovať aj surové.

Saw palmetto má blahodarný efekt na:

-prostatu
-rast vlasov
-močovú sústavu
-reprodukčný systém

Balenie 100 ks. viac

Saw palmetto známe tiež pod názvom Serenoa repens (serenoa plazivá) je bohatou zásobárňou prírodných aktívnych látok. K tým najdôležitejším patria napríklad mastné kyseliny – najmä kyselina olejová, laurová, kaprylová, palmitová, stearová a linolénová, estery a flavonoidy – predovšetkým potom rutín a izokvercitrin, ktoré majú antioxidačný efekt na ľudský organizmus. Prítomné sú tiež fytosteroly (tie zaisťujú lepšiu priepustnosť ciev), glykozidy, triglyceridy, polysacharidy, karotenoidy a silice. V neposlednom rade plody saw palmetta obsahujú minerálne látky – horčík, vápnik a draslík.

Už v tradičnej indiánskej medicíne sa plody tejto palmy využívali na podporu libida, erekcie a skrátka ako prírodné afrodiziakum, čo ocenia najmä muži v strednom a vyššom veku. Aj u žien však seronea plazivá môže nájsť svoje uplatnenie, ideálne je pre rast vlasov či plodnosť.

Saw palmetto v organizme podporuje:

  • funkciu prostaty
  • rast vlasov
  • funkciu močovej sústavy
  • funkciu reprodukčného systému


Zloženie v jednej kapsule:

  • Saw palmetto (45 % mastných kyselín) - 500 mg
  • Transparentná želatínová kapsula (hovädzia želatína)


Obsah balenia: 100 ks

Odporúčané dávkovanie: Užívajte 2-3 kapsule 1x denne, zapite dostatočným množstvom tekutiny.

Upozornenie:

Ide o doplnok stravy. Výživový doplnok neslúži ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Chráňte pred vlhkom a priamym slnečným svitom. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie 3 kapsule. Nie je vhodné kombinovať s alkoholom. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedenom na obale. Vyrobené v SR.