Upozornenie: Vzhľadom na veľké množstvo objednávok môže v súčasnosti dôjsť k oneskoreniu doručenia Vašej objednávky. Za spôsobené komplikácie sa veľmi ospravedlňujeme. Ďakujeme za pochopenie.

Rybí kolagén + Vitamín C - Čučoriedka - 250g

Cena
41,83 € bez DPH (50,20 € s DPH)

Výrobca

Kód produktu
VIT_GN284

1 - 3 pracovné dni
ks

Golden Nature Rybí kolagén s príchuťou čučoriedky je prvotriedny a chuťovo veľmi príjemný rybí kolagén typu I s pridaným Vitamínom C pre maximálnu vstrebateľnosť.

Produkt je špeciálne vyvinutý doplnok stravy určený moderným ženám, ktoré dbajú o svoju pleť a chcú si zachovať mladistvý vzhľad aj s rastúcim vekom.

Rybí kolagén má blahodarný efekt na:

-pohybový aparát
-pružnosť, kvalitu a vlastnosti kože
-regenerácia vlasov a nechtov

Balenie 250g viac

Hydrolyzovaný Rybí kolagén s Vitamínom C vyniká svojou vstrebateľnosťou, ktorá je niekoľkonásobne vyššia ako u iných typov kolagénov, a to vďaka nízkej molekulárnej hmotnosti.

Golden Nature Rybí kolagén je špeciálne vyvinutý doplnok stravy určený moderným ženám, ktoré dbajú o svoju pleť a chcú si zachovať mladistvý vzhľad aj s rastúcim vekom.

Syntéza kolagénu s postupujúcim vekom ubúda a tak je časom nevyhnutná jeho substitúcia. Pokiaľ by sme teda chceli zachovať elasticitu kože/pleti a správnu funkciu pohybového aparátu, kolagén by nemal chýbať v našom jedálničku.

Rybí kolagén a jeho pôsobenie:

  • zvyšuje pružnosť, kvalitu a pevnosť pokožky
  • udržuje pleť hydratovanú
  • zvyšuje syntézu prirodzeného kolagénu
  • udržuje zdravé šľachy
  • regeneruje vlasy a nechty


Zloženie: Hydrolyzovaný Rybí kolagénny peptid, Vitamín C, aróma čučoriedka, farbivo-prášok z fialovej mrkvy, sukralóza

Zloženie v jednej dávke:

  • Hydrolyzovaný Rybí kolagénny peptid - 9000mg
  • Vitamín C - 500mg (625% referenčná hodnota príjmu)


Obsah balenia: 250g

Odporúčané dávkovanie: Užívajte 5-10g 1x denne (10g cca 1/2 odmerky), rozmiešajte cca v 200ml vody

Upozornenie:

Ide o doplnok stravy. Výživový doplnok neslúži ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Chráňte pred vlhkom a priamym slnečným svitom. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie 10g. Nie je vhodné kombinovať s alkoholom. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedenom na obale. Vyrobené v SR.