Ochranný oblek S KRYCÍM PÁSKOM TYP 3B, 4B, 5B, 6B

Cena
od 1,56 € s DPH

Výrobca

Kód produktu
COV004

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje

ks

Jednorazová mikroporézna kombinéza s krycím páskom, v bielej farbe podliehajúca typu 3B, 4B, 5B, 6B viac

Jednorazová mikroporézna antistatická kombinéza s páskou CA-403, v bielej farbe podliehajúce CAT III, typu 3B, 4B, 5B, 6B.

Certifikovaný ochranný oblek s kapucňou spadá do kategórie III a zodpovedá štandardu ochranného odevu proti prachovým časticiam a určitým postrekom kvapalnými chemikáliami (Typ 5B / 6B) a biologicky nebezpečnými chemikáliami (Typ 3B / 4B). Čím nižšie číslo typové triedy, tým vyššia je chemická a mechanická odolnosť obleku.

Ultraľahký jednorazový ochranný oblek vo veľkostiach S, M, L, poskytuje vďaka pevnému a kvalitnému materiálu spoľahlivú ochranu a prvotriedne pohodlie pri nosení.

Kombinéza sa zapína na zips, ktorý je chránený samolepiacou chlopňou. Lepšiu priľnavosť k telu zaisťuje prevedenie s gumičkou na lemoch kapucne, rúk a nôh. Oblek je antistatický a je využívaný prevažne vo sprísnených hygienických podmienkach (nemocnice, chemický a potravinársky priemysel, aj.).

Overal používajte ako vrchný odev na bežný pracovný odev. Nepoužívajte v prostredí s vysokou teplotou, nebezpečenstvom požiaru, pri práci s otvoreným ohňom a pod.


Veľkosti:

               Výška (cm)       Hrudník (cm)

S              164-170             84-92

M              170-176            92-100

L               176-182           100-108


Zloženie:
100% Netkaná mikroporézna textília polypropylén.

Balenie po 1 ks.
 

Prohlášení o shodě

Certifikát

Technický list