Ochranné nitrilové rukavice Mercator Ideall Nitrile Moto čierne 100 ks

Cena
14,58 € s DPH

Výrobca

Kód produktu
RUKNIT_IDEALL

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje

balenie

Dlhé a silné rukavice zaisťujúce maximálny komfort a bezpečnosť. Technologicky pokročilé rukavice pre potreby automobilového priemyslu. Potrebujete najvyššiu odolnosť? Ak áno, potom Ideall Nitrile Moto sú rukavice priamo pre Vás. Ideall Nitrile Moto sú najodolnejšie rukavice v našej ponuke!

Obsah balení: 100 ks

  viac

Ideall Nitrile Moto sú rukavice oveľa silnejšie ako štandardné a navyše dlhšie - meria cez 30 cm. Okrem toho majú textúru po celom povrchu. Všetky tieto vlastnosti zaisťujú to najdôležitejšie: Pevný úchop a pohodlné používanie. Ideall Nitrile Moto je výrobok, ktorý vďaka zosilneným stenám a dlhším manžetám znižuje riziko poranenia ruky.

Textúra po celom povrchu rukavíc umožňuje zachovať pevný úchop aj v mastnom či mokrom prostredí. Vnútorná vrstva potiahnutá polymérom umožňuje rukavice nasadiť aj na vlhké ruky. Ideall Nitrile Moto sú rukavice odporúčané pre tých, ktorí potrebujú maximálnu ochranu proti mechanickému poraneniu a zároveň vysokú dotykovú citlivosť.

  • Vyrobené z nitrilu
  • Kategória: I
  • Balenie obsahuje 100ks ochranných rukavíc
  • Silný, bariérový materiál, ktorý chráni pred zašpinením a poškodením, a súčasne zaisťuje najvyššiu odolnosť
  • Využitie: Sektor Automotive, konštruktérske práce, elektrotechnický sektor, údržba čistoty, domáci majstri (DIY)
  • Vnútorný povrch: Nepudrovaný - potiahnutý polymérom
  • Jednoduché navliekanie rukavíc aj na vlhké ruk
  • Dlhé a silné rukavice zaisťujúce maximálny komfort a bezpečnosť
  • Dĺžka rukavice: 250 - 280 mm
  • Vhodné pre citlivú kožu, bezlatexové rukavice 

Vyhlásenie o zhode

Návod na použitie


rozmer moto

SK Nitril materiál


Pre ktorý materiál sa rozhodnúť?

Latexové rukavice sú vyrobené z prírodných materiálov, sú veľmi elastické, mäkké a príjemne sa nosia. Sú tiež veľmi odolné proti kyselinám a zásadám, ale nechránia pred všetkými olejmi, príp. rozpúšťadlami.

Vinylové rukavice sú naopak rýdzo syntetický výrobok, ktorý sa najčastejšie využíva v zdravotníctve, potravinárstve av priemysle. Sú veľmi hladké na povrchu, ale nie sú až také pružné.

Nitrilové rukavice sú taktiež syntetickým produktom, ktorý ponúkame v niekoľkých farbách. Oproti iným druhom rukavíc majú oveľa väčšiu odolnosť proti chemikáliám a pretrhnutiu. Ich najväčšou výhodou je to, že nespôsobujú žiadne alergické reakcie. Nitril je najvhodnejší materiál na použitie v zdravotníctve, potravinárstve, upratovaní, alebo kozmetike.
Parametre

Materiál Nitril
Typ rukavíc Nesterilné
Verze Nepudrované
Rozsah veľkostí M, L
Farba Čierna
Obsah balenia (ks) 100 ks