Nitrilové vyšetrovacie rukavice Walletz4U modré 100 ks

Cena
6,71 € s DPH

Štandardná cena
6,91 € s DPH

Ušetríte
3% (0,20 €)

Výrobca

Kód produktu
RUKNIT_WALL

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje

balenie

Prémiové nitrilové vyšetrovacie rukavice Walletz4U v modrej farbe, ktoré je možné využiť na lekárske a ošetrovacie účely, v laboratóriu ale aj pri kontakte s potravinami.

-Nesterilné a nepudrované
-Všestranné využitie
-Univerzálne rukavice vhodné pre pravú aj ľavú ruku
-Texturované na koncoch prstov pre dobrú priľnavosť
-Balenie 100 ks viac

Prémiové nitrilové vyšetrovacie rukavice Walletz4U v modrej farbe zaručujú najvyššiu ochranu s maximálnym možným komfortom.

Jednorazové nitrilové vyšetrovacie rukavice určené na lekárske a ošetrovacie účely, ktoré je možné využívať aj v laboratóriu, pri kontakte s potravinami aj pri bežnom upratovaní vašej domácnosti. Vyznačujú sa odolnosťou voči mnohým chemikáliám. Neobsahujú alergénne bielkoviny a preto sú ideálnou alternatívou latexových rukavíc.

  • Balenie obsahuje 100 ks rukavíc
  • Nesterilné a nepudrované
  • Univerzálne rukavice pre pravú aj ľavú ruku
  • Texturované na koncoch prstov pre dobrú priľnavosť
  • Vhodné na jednorazové použitie
  • Všestranné využitie: v zdravotníctve, potravinárstve, v laboratóriách, priemysle, sociálnych službách, vhodné aj na upratovanie
  • Uvedená cena je za balenie
  • Dĺžka: ≥ 240 mm
  • Hrúbka poťahu dlane: cca 0,08 mm

Certifikát EU

Certifikát (Modul C2)

Vyhlásenie o zhode

Technická správa


Koronavírus, ako aj ďalšie vírusy a baktérie, sa hojne šíri tým, že sa rukami dotýkame tváre, očí alebo nosa. Hygienu rúk môžeme našťastie účinne zvýšiť používaním ochranných rukavíc z nitrilu, vinylu či bavlny.

Predovšetkým v obchodoch, na cestách, pri práci v rizikovom prostredí i na ďalších miestach sú rukavice nepostrádateľnou pomôckou. Rovnako tak vám prídu vhod doma pri upratovaní, práci s potravinami a ďalších prácach.

A pre ktorý materiál sa rozhodnúť?

Latexové rukavice sú vyrobené z prírodných materiálov, sú veľmi elastické, mäkké a príjemne sa nosí. Sú tiež veľmi odolné voči kyselinám a zásadám, ale nechráni pred všetkými olejmi, príp. rozpúšťadlami.

Vinylové rukavice sú naopak rýdzo syntetický výrobok, ktorý sa najčastejšie využíva v zdravotníctve, potravinárstve a v priemysle. Sú veľmi hladké na povrchu, ale nie sú až tak pružné.

Nitrilové rukavice sú tiež syntetickým produktom, ktorý ponúkame v niekoľkých farbách. Oproti iným druhom rukavíc majú oveľa väčšiu odolnosť proti chemikáliám a pretrhnutiu. Ich najväčšou výhodou je to, že nespôsobujú žiadne alergické reakcie. Nitril je najvhodnejší materiál pre použitie v zdravotníctve, potravinárstve, upratovaniu, alebo kozmetike.


Parametre

Materiál Nitril
Typ rukavíc Nesterilné
Verze Nepudrované
Rozsah veľkostí S, M, L, XL
Farba Modrá
Obsah balenia 100 ks