Doprava zadarmo na všetky objednávky nad 100 € bez DPH.

Cena
10,55 € bez DPH (12,66 € s DPH)

Výrobca

Kód produktu
VIT_HARMONY569

Skladom
ks

VitaHarmony® Ľubovník 300 mg sa predovšetkým používa na podporu duševného zdravia, pôsobí pozitívne na emočnú rovnováhu, relaxáciu a pozitívnu náladu. Hlavnou účinnou látkou ľubovníka je hypericín, ktorý má predovšetkým upokojujúce účinky.

Ľubovník a jej blahodarné účinky v našom tele:

-pôsobí antidepresívne a má upokojujúce účinky
-podporuje liečbu neurózy, hystérie a nervovej slabosti
-zaručuje kvalitný spánok a lieči nespavosť
-podporuje zdravie pečene, žlčníka, žalúdka a pankreasu

Balenie 90 ks. viac

VitaHarmony® Ľubovník 300 mg sa predovšetkým používa na podporu duševného zdravia, pôsobí pozitívne na emočnú rovnováhu, relaxáciu a pozitívnu náladu. Ľubovník podporuje aj prirodzený spánok. Hlavnou účinnou látkou ľubovníka je hypericín, ktorý má predovšetkým upokojujúce účinky a pôsobí pozitívne na duševné zdravie.

Ľubovník bodkovaný, latinsky Hypericum perforatum, je tradičná liečivá bylina z čeľade ľubovníka.

Medzi ďalšie obsiahnuté biologicky aktívne látky patria napríklad flavonoidy rutín a kvercetín, triesloviny alebo esenciálne oleje. Ľubovník je veľmi vhodná bylina pre ženy. Odporúča sa pre ženy vo fertilnom veku - v období menštruácie na zmiernenie menštruačných ťažkostí. Ale aj pre ženy v menopauze – predovšetkým na optimalizáciu výkyvov nálad a zlepšenie psychického stavu.

V neposlednom rade pôsobí ľubovník pozitívne na trávenie a zažívanie, podporuje činnosť žalúdka, čriev, žlčníka a pečene. Ľubovník zmierňuje zažívacie problémy, predovšetkým ak je ich príčinou stres alebo nervové vypätie a vyčerpanie.


Ľubovník a jej priaznivé účinky v ľudskom organizme:

  • pôsobí antidepresívne a má upokojujúce účinky
  • podporuje liečbu neurózy, hystérie a nervovej slabosti
  • zaručuje kvalitný spánok a lieči nespavosť
  • napomáha pri liečbe nervových zápalov
  • podporuje zdravie pečene, žlčníka, žalúdka a pankreasu


Obsah v jednej kapsule:

  • Ľubovník bodkovaný - 300 mg

Obsah balenia: 90 ks

Odporúčané dávkovanie: 1 kapsula 2x až 3x denne.

Upozornenie:

Nie je určené deťom do 12 rokov, tehotným a dojčiacim ženám. Ľubovník bodkovaný môže ovplyvňovať účinok niektorých antidepresív, hormonálnej antikoncepcie, liečiv na astmu, na srdcové ochorenia alebo liečiv ovplyvňujúcich krvnú zrážanlivosť. Neodporúča sa ich spoločné používanie. Ľubovník bodkovaný sa neodporúča na dlhodobé užívanie. Skladujte na suchom a chladnom mieste, v uzavretom obale, mimo dosahu detí! Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na pravej strane obalu. Chráňte pred priamym slnkom.