Kayleinster 3-vrstvová jednorazová rúška modrá - 50 ks

Novinka
Výrobca

Kód produktu
ROU_016

Cena
1,19 € bez DPH 1,43 € s DPH

Skladom
ks

Kayleinster 3-vrstvová rúška na jednorazové použitie v modrej farbe.

Balenie 50 ks. viac

Kayleinster 3-vrstvová jednorázová rúška modrá je odolná proti tekutinám a poskytuje ochranu pred kvapôčkami alebo postrekom telesných či iných nebezpečných tekutín. Ideálne plní nároky na jednoduché nasadenie pri práci, prechádzke znečisteným prostredím, infekčným prostredím atď.

  • Balenie 50 ks
  • Trojvrstvová, jednorazová
  • Pevné, netrhající sa gumičky
  • Vysoká priedušnosť umožňuje pohodlné dýchanie
  • Vysoká filtračná účinnosť
  • Rozmer: 17,5x9,5cm (± 0,5 cm)
  • Materiál: mikrovlákno

Certifikát

POUŽITIE RÚŠKY

Rúšku nasadíte správne tak, že nájdete na hornej časti kovový alebo vystužený pásik. Túto časť nasadíte na koreň nosa a primeraným tlakom ju ukazovákom a palcom utesníte okolo koreňa nosa. Gumičky / povrázky na ľavej a pravej strane rúška umiestnite za uši. V prípade, že potrebujete upraviť dĺžku gumičiek, skráťte je uzlíkom. Uistite sa, že rúška zahaľuje váš nos, ústa a bradu. Po nasadení rúška a pri jej používaní sa jej nedotýkajte sahejte len na upevňovacie gumičky / povrázky.

Pri odnímanie rúška sa opäť nedotýkajte prednej časti rúška, ktorá môže byť kontaminovaná. Nepotrebnú rúšku vyhoďte do uzavretého koša na odpadky, Ruky si umyte alkoholom, dezinfekčným mydlom alebo gélom a vodou.Pokud máte k dispozícii antibakteriálne prostriedky, naneste ich na ruky a nechajte pôsobiť. Umývanie rúk by malo nasledovať aj po náhodnom dotyku prednej časti rúška pri jej používaní. Ak vaše rúška zvlhne, nahraďte ju novou a suchú. Majte na pamäti, že zvlhnutá rúška znižuje svoju účinnosť.