Kávové peelingové mydlo so škoricou v darčekovej krabičke

Cena
7,39 € bez DPH (8,87 € s DPH)

Výrobca

Kód produktu
NAT_MYDLO

Skladom
ks

Kávové peelingové mydlo so škoricou, ktoré je 100% prírodné a ručne vyrábané. Darčekovo zabalené v škatuľke z ručného papiera so zalisovanou kávovou usadeninou. Vhodné ako darček pre ženy aj pre mužov.

Pokožku jemne čistí, hydratuje a zjemňuje.

Hmotnosť mydla: 80g (±5%) viac

Prírodné a ručne vyrábané kávové peelingové mydlo so škoricou pokožku jemne čistí, hydratuje, odstraňuje odumreté kožné bunky a tým ju zjemňuje.

Medzi priaznivé účinky peelingu radíme vyhladenú pokožku, ktorá je prekrvená, dokonale čistá a preto tiež lepšie vstrebáva aktívne látky z následnej starostlivosti.


Zloženie mydla:

Mleté kávové zrná: Sú plné výživných látok vrátane antioxidantov. Jej drobné zrniečka v mydle pôsobia ako peelingová a exfoliačná zložka.
Škoricová silica: Okrem svojej typickej arómy prehrieva a prekrvuje kožu a pôsobí antisepticky, detoxikačne a regeneračne.
Sacharóza: Napriek svojmu chemickému zloženiu priťahuje molekuly vody a podieľa sa tak na lepšej hydratácii pokožky.
Repkový olej: Vďaka vysokému obsahu vitamínu E pôsobí antioxidačne a spolu s nenasýtenými mastnými kyselinami posilňuje správne fungovanie kožnej bariéry.
Eugenol: Ukrýva v sebe ohromné ​​rozpätie biologických aktivít.
Talc: Je minerál, ktorý sa skladá z horčíka, kremíka, vodíka a kyslíka, vyznačuje sa predovšetkým jeho absorpčnými schopnosťami.
Limonén: Vyskytuje sa hlavne v šupkách citrusových plodov. Má ľahkú citrusovú vôňu a veľmi často je využívaný pri výrobe parfumov či mydiel.
Linalool: Je prirodzenou zložkou esenciálnych olejov mnohých rastlín (pomaranč, levanduľa, ruža, mäta, škorica).
Cinnamal: Vonná zložka škoricovej silice, ktorá jej dodáva jej chuť a vôňu. Okrem toho sa vyznačuje aj antimikrobiálnymi účinkami.
Cinnamyl Alcohol: Táto aromatická zložka má sladkastú a mierne korenenú vôňu po hyacinte. Pôsobí antisepticky a baktericídne.
Hydroxid sodný: Je potrebný na tvorbu účinných zložiek mydla, ktoré sú potom schopné odstrániť nečistoty a tukové zložky.
CI 77491/CI 77499: Prírodné pigmenty.


Možné alergény: Eugenol, Limonén, Linalool, Cinnamal, Cinnamyl Alcohol.