Vážený zákazník, vzhľadom na vysoký nárast objednávok a oslabenie nášho tímu v súvislosti s pandémiou COVID-19, si Vás dovoľujeme upozorniť, že sa v súčasnosti môže predĺžiť štandardná doba doručenia. Robíme všetko čo je v našich silách, aby sme ich vybavili čo najskôr.

Z dôvodu zhoršujúcej sa situácie ohľadom COVID-19 sme tiež nútení dočasne zrušiť možnosť osobného odberu objednávok. Ďakujeme za pochopenie

Jednorazové návleky na obuv - 1 000 ks

Cena
11,11 € bez DPH (13,33 € s DPH)

Výrobca

Kód produktu
NAVL003

Skladom
balenie

Jednorazové návleky na obuv v modrej farbe balené po 1000 ks. Vďaka postrannej gumičke návlek nepadá a nosí sa pohodlne. viac

Jednorazové návleky na obuv v modrej farbe balené po 1 000 ks. Vďaka postrannej gumičke návlek nepadá a nosí sa pohodlne.

Ochranné jednorazové návleky na obuv vyrobené z netkanej textílie sú určené predovšetkým do prevádzok, kde sú vysoké nároky na hygienu práce. Návlek na obuv zaručuje udržanie čistoty a poriadku v ambulanciách a ostatných zdravotníckych zariadeniach so zvýšenými požiadavkami na čistotu a hygienu. Vhodné ale tiež do laboratórií, ošetrovateľstva a potravinárstva.

Rozmery: 15 x 39cm

Materiál: PE

Najvhodnejšie použitie je spolu s jednorazovým oblekom, ochrannú čiapkou a rukavicami.