Jednorazové latexové rukavice veľ. S, M, L, XL - 100 ks

Výrobca

Kód produktu
RUKLATEX

Cena
6,36 € bez DPH 7,63 € s DPH

Pôvodná cena
10,05 € bez DPH

Ušetríte
37% (3,69 € bez DPH)

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje

ks

Jednorazové latexové rukavice balené po 100 ks, ľahko pudrované, nesterilné.   viac

Zvolte velikost Dostupnosť Cena  bez DPH Množstvo
Jednorazové latexové rukavice veľ. S, M, L, XL - 100 ks M Skladom 6,36 €
Jednorazové latexové rukavice veľ. S, M, L, XL - 100 ks L Skladom 6,36 €
Jednorazové latexové rukavice veľ. S, M, L, XL - 100 ks S Skladom 6,36 €

Jednorazové latexové rukavice balené po 100 ks, ľahko pudrované, nesterilné. Zabezpečujú ľahké uchopenie všetkých druhov materiálu a zabraňujú vykĺznutiu predmetov. Zvlnená špička manžety zabraňuje skĺznutiu rukavice. Možno ich ľahko používať pri práci, kde je nutná ochrana. Vďaka pružnosti a svojej štruktúre poskytujú vynikajúcu priľnavosť a pohodlné nosenie. Odporúčané použitie: laboratória, upratovacie práce, lakovne, zdravotníctvo, kozmetický priemysel. Umožňujú prácu s dotykovými displejmi.

  • balenie obsahuje 100 kusov rukavíc
  • obouruké
  • ľahko pudrované
  • materiál: prírodný kaučukový latex
  • farba: biela
  • jednorazové
  • nesterilné
  • dĺžka ≥ 240 mm
  • expirácie: 2 roky

Koronavírus, ako aj ďalšie vírusy a baktérie, sa hojne šíri tým, že sa rukami dotýkame tváre, očí alebo nosa. Hygienu rúk môžeme našťastie účinne zvýšiť používaním ochranných rukavíc z nitrilu, vinylu či bavlny.

Predovšetkým v obchodoch, na cestách, pri práci v rizikovom prostredí i na ďalších miestach sú rukavice nepostrádateľnou pomôckou. Rovnako tak vám prídu vhod doma pri upratovaní, práci s potravinami a ďalších prácach.

A pre ktorý materiál sa rozhodnúť?

Latexové rukavice sú vyrobené z prírodných materiálov, sú veľmi elastické, mäkké a príjemne sa nosí. Sú tiež veľmi odolné voči kyselinám a zásadám, ale nechráni pred všetkými olejmi, príp. rozpúšťadlami.

Vinylové rukavice sú naopak rýdzo syntetický výrobok, ktorý sa najčastejšie využíva v zdravotníctve, potravinárstve a v priemysle. Sú veľmi hladké na povrchu, ale nie sú až tak pružné.

Nitrilové rukavice sú tiež syntetickým produktom, ktorý ponúkame v niekoľkých farbách. Oproti iným druhom rukavíc majú oveľa väčšiu odolnosť proti chemikáliám a pretrhnutiu. Ich najväčšou výhodou je to, že nespôsobujú žiadne alergické reakcie. Nitril je najvhodnejší materiál pre použitie v zdravotníctve, potravinárstve, upratovaniu, alebo kozmetike.