Novo v ponuke nitrilové rukavice easyCARE od overeného dodávateľa ZARYS! Osobný odber už od 125€

Elastické dlhoťažné ovínadlo Idealtex 1 ks

Cena
od 1,10 € s DPH

Výrobca

Kód produktu
3025

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje

ks

Elastické dlhoťažné ovínadlo Idealtex je určené ako podporný obväz pohybového systému a na doliečenie ochorení žilového systému.

Používa sa len u mobilných pacientov a na zosilnenie tlaku cez deň. V noci alebo pri dlhšom odpočinku je nutné ho sňať.

1 ks v balení viac

Elastické dlhoťažné ovínadlo Idealtex je určené ako podporný obväz pohybového systému a na doliečenie ochorení žilového systému. Používa sa len u mobilných pacientov a na zosilnenie tlaku cez deň. V noci alebo pri dlhšom odpočinku je nutné ho sňať.

Ťažnosť: 115%

  • vytvára ľahkú a strednú kompresiu s nízkym pracovným a vysokým kľudovým tlakom
  • vytvára rovnomerný trvalý tlak, ktorý pôsobí iba na povrchové žily
  • dobre sa prispôsobuje tvaru končatiny

K dispozícii v rozmeroch:

  • 10 cm x 5 m
  • 12 cm x 5 m

Ide o zdravotnícky prostriedok.


Na produkty skupiny HARTMANN sa spoliehajú ľudia v bezmála 100 krajinách sveta a pobočky HARTMANN je možné navštíviť v 34 z nich. Oprieť sa môže o 200 rokov skúseností, hlboký vhľad do problematiky a odborné znalosti z oblasti zdravotníctva, ktoré získava vďaka neustálemu dialógu so všetkými skupinami zákazníkov. Spoločnosť HARTMANN - RICO a.s. je súčasťou nadnárodného koncernu PAUL HARTMANN AG, a to už od roku 1991. Portfólio sa skladá z rozmanitej škály zdravotníckych a hygienických výrobkov a služieb, ktoré spája dôraz na inovatívnosť, jednoduché použitie a vysokú efektivitu. Vďaka profesionalite, partnerskému prístupu a nadšeniu pre prácu zaujíma v Českej republike dlhodobo pozíciu popredného výrobcu a distribútora zdravotníckych a hygienických výrobkov a význačného exportéra. Značka HARTMANN je tu zároveň najznámejšou značkou zdravotníckych pomôcok a hygienických výrobkov.