Doprava zadarmo na všetky objednávky nad 100 € bez DPH.

Cena
5,77 € bez DPH (6,92 € s DPH)

Výrobca

Kód produktu
VIT_HARMONY045

Skladom
ks

VitaHarmony® Chlorella 500 mg z radu Rainforest® sa vyznačuje bohatým obsahom chlorofylu so silným antioxidačným účinkom. Obsahuje veľké množstvo ďalších biologicky aktívnych látok napr. vitamíny, minerálne látky, aminokyseliny, mastné kyseliny a karotenoidy. Chlorella sa podieľa na vylučovaní škodlivých látok z tela a podporuje imunitu.

Chlorella a jej blahodarné účinky v ľudskom organizme:

-detoxikuje organizmus a podporuje imunitný systém
-dokáže neutralizovať pH v tele - vplyvom stresu, zlej životosprávy a pod.
-antioxidačné pôsobenie - pomáha bojovať proti nadbytku voľných radikálov

Balenie 90 ks. viac

VitaHarmony® Chlorella 500 mg z radu Rainforest® patrí medzi sladkovodné riasy zelenej farby, ktorú získala vďaka bohatému obsahu chlorofylu so silným antioxidačným účinkom. Obsahuje veľké množstvo ďalších biologicky aktívnych látok napr. vitamíny, minerálne látky, aminokyseliny, mastné kyseliny, karotenoidy a dôležitý tzv. rastový faktor CGF tvorený prevažne peptidmi a nukleovými kyselinami. Nukleové kyseliny RNA a DNA sú významné pre syntézu bielkovín, a preto podporujú rozmnožovanie a rast buniek.

Chlorella sa podieľa na vylučovaní škodlivých látok z tela a podporuje imunitu. Je potrebné dbať na dostatočný prísun tekutín, aby mohol prebiehať detoxikačný proces.

Chlorella predstavuje čisto prírodné lisované tablety bez prídavných látok na očistu organizmu, posilnenie imunity a zlepšenie celkovej kondície. Je okrem iného skvelým doplnkom pre vegetariánov a celiakov.

100% organický produkt na očistu organizmu a posilnenie imunity, ktorý je certifikovaný britskou spoločnosťou Soil Association so statusom organic.


Blahodarné účinky chlorelly v ľudskom organizme:

  • detoxikuje organizmus a podporuje imunitný systém
  • podporuje správnu funkciu tráviaceho traktu
  • udržuje činnosť nervového systému
  • dokáže neutralizovať pH v tele - vplyvom stresu, zlej životosprávy a pod.
  • antioxidačné pôsobenie - pomáha bojovať proti nadbytku voľných radikálov
  • obmedzuje výskyt plesní v organizme


Obsah v jednej kapsule:

  • Chlorella vulgaris - 500 mg

Obsah balenia: 90 ks

Odporúčané dávkovanie: 3 - 6 tabliet 1 - 2x denne zapiť dostatočným množstvom tekutiny, 30 minút pred jedlom. Začínajúcim konzumentom sa odporúča spočiatku užívanie 1 - 2 tablety denne a postupne dávkovanie zvyšovať až na odporúčanú dennú dávku. V čase tehotenstva a dojčenia určí dávkovanie lekár.

Upozornenie:

Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je určené deťom do 3 rokov. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy a zdravého životného štýlu. Skladujte na suchom a chladnom mieste, v uzavretom obale, mimo dosahu detí! Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na zadnej strane obalu. Chráňte pred priamym slnkom.