Cena
9,16 € s DPH

Výrobca

Kód produktu
VIT_HARMONY640

Skladom
ks

VitaHarmony® Cesnak 1000 mg je používaný pre jeho priaznivý vplyv na kardiovaskulárny systém a krvný obeh. Pôsobí na arteriálny tlak, krvné triglyceridy a plazmatickú viskozitu. Je určený na celkové prečistenie organizmu.

Blahodarné účinky cesnaku v našom tele:

-normálna činnosť srdca a cievnej sústavy
-prirodzenú obranyschopnosť – funkciu imunitného systému
-udržanie normálnej hladiny cholesterolu
-udržanie normálnej hladiny krvných lipidov

Balenie 140 ks. viac

VitaHarmony® Cesnak 1000 mg je používaný pre jeho priaznivý vplyv na kardiovaskulárny systém a krvný obeh. Pôsobí na arteriálny tlak, krvné triglyceridy a plazmatickú viskozitu. Je určený na celkové prečistenie organizmu.

Cesnak bol konzumovaný už v praveku a pre jeho účinky je cenený už od nepamäti. V starých civilizáciách používali cesnak pre jeho antiparazitické vlastnosti.

Cesnak je naozaj všestranný pomocník, ale niektorí ľudia ho neznášajú v surovom stave práve najlepšie. Navyše málokto si potrpí na špecifickú cesnakovú arómu. Kapsuly obsahujúce extrakt z cesnaku sú preto výhodné a praktické riešenie. Nemusíte si odopierať silu cesnaku a pritom ste ušetrení nepríjemných sprievodných javov.


Cesnak a jeho pôsobenie v našom organizme:

  • normálna činnosť srdca a cievnej sústavy
  • prirodzenú obranyschopnosť – funkciu imunitného systému
  • udržanie normálnej hladiny cholesterolu
  • udržanie normálnej hladiny krvných lipidov
  • duševnú pohodu a odbúravanie stresu


Obsah v jednej tobolke:

  • Cesnakový extrakt - 10 mg

Obsah balenia: 140 ks

Odporúčané dávkovanie: 1 kapsula denne. Kapsulu je možné zapiť tekutinou.

Upozornenie:

Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je určené deťom do 3 rokov. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy a zdravého životného štýlu. Spoločné užívanie s inzulínom je nutné konzultovať s lekárom. Skladujte na suchom a chladnom mieste, v uzavretom obale, mimo dosahu detí! Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na pravej strane obalu. Chráňte pred priamym slnkom.