Doprava zadarmo na všetky objednávky nad 100 € bez DPH.

Cena
13,75 € bez DPH (16,50 € s DPH)

Výrobca

Kód produktu
VIT_HARMONY458

Skladom
ks

VitaHarmony® C-komplex formula 500 obsahuje jedinečnú kompozíciu troch účinných látok: Vitamín C, Echinaceu a Bioflavonoidy zo šípok, ktoré sa efektívne synergicky podporujú. Vitamín C prispieva k normálnej funkcii imunitného systému. Zúčastňuje sa ochrany buniek pred oxidatívnym stresom, štruktúr ciev, chrupaviek, ďasien a zubov.

Blahodarné účinky C-komplexu v našom tele:

-podporuje normálnu funkciu imunitného systému
-chráni bunky pred oxidatívnym stresom
-prispieva k normálnej psychickej činnosti

Balenie 250 ks. viac

VitaHarmony® C-komplex formula 500 obsahuje jedinečnú kompozíciu troch účinných látok: Vitamín C, Echinaceu a Bioflavonoidy zo šípok, ktoré sa efektívne synergicky podporujú.

Vitamín C prispieva k normálnej funkcii imunitného systému. Zúčastňuje sa ochrany buniek pred oxidatívnym stresom, štruktúr ciev, chrupaviek, ďasien a zubov. Znižuje mieru únavy a vyčerpania, prispieva k normálnej psychickej činnosti a činnosti nervovej sústavy.

C-komplex formula 500 obsahuje tablety s prírodnými extraktmi, ktorých účinné zložky sa uvoľňujú postupne a organizmus ich vďaka tomu dokáže lepšie vstrebať a využiť.


C-komplex a jeho pôsobenie v organizme:

  • podporuje prirodzenú funkciu imunitného systému
  • znižuje mieru únavy a vyčerpania
  • podporuje funkciu činnosti nervovej sústavy
  • chráni bunky pred oxidatívnym stresom


Obsah v jednej tablete:

  • Vitamín C - 500 mg (625% DRHP)*
  • Echinacea purpurea - 30 mg
  • Šípky - 25 mg
    *(DRHP: Denná referenčná hodnota príjmu v 1 tablete)

Obsah balenia: 250 ks

Odporúčané dávkovanie: 1 - 2 tablety denne.

Upozornenie:

Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je určené deťom do 3 rokov. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy a zdravého životného štýlu. Skladujte na suchom a chladnom mieste, v uzavretom obale, mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na pravej strane obalu. Chráňte pred priamym slnkom.