20 ks Test na protilátky po očkování na COVID-19 SINGCLEAN

Výrobca

Kód produktu
TEST_PROTI_SINGCLEAN20

Cena
79,20 € bez DPH 87,20 € s DPH

Spresnite výber produktu
Množstvo musí byť od 20 ks a násobok 20.

Skladom

Neutralizačná testovacia sada na protilátky po očkování na COVID-19 z krvi.

Výsledok do 10 minút.

Ak je niekto infikovaný COVID-19, čoskoro sa objaví neutralizačné protilátky. Neutralizačné protilátky sa tiež zvyčajne objavia do 28 dní s vakcínou COVID-19 mRNA a 42 dní s inaktivovanou vakcínou proti COVID- 19. Pre testovanie účinnosti vakcíny proti COVID-19 je možné preto použiť testovaciu sadu protilátok proti koronavírusy. viac

Rýchly test neutralizačných protilátok na koronavírus z krvi pre zdravotníckych pracovníkov.

Testovacia sada neutralizačných protilátok COVID-19 je imunochromatografický test na pevnej fáze pre rýchlu a kvalitatívnu detekciu neutralizačné protilátky COVID-19 v plnej ľudskej krvi / sére / plazme. Tento test poskytuje iba predbežný výsledok testu.

Ak je niekto infikovaný COVID-19, čoskoro sa objaví neutralizačné protilátky. Neutralizačné protilátky sa tiež zvyčajne objavia do 28 dní s vakcínou COVID-19 mRNA a 42 dní s inaktivovanou vakcínou proti COVID- 19. Pre testovanie účinnosti vakcíny proti COVID-19 je možné preto použiť testovaciu sadu protilátok proti koronavírusy.

  • rýchle a jednoduché použitie
  • bez nutnosti odosielať vzorky do laboratória
  • odber vzorky krvi z prsta
  • návod je v českom jazyku
  • test je určený na použitie odborníkov

Sada obsahuje 20 ks testov.

20x testovacie kazeta s vysušovadlom
20x lanceta na odber krvi z prsta
20x kvapkadlo
20x dezinfekčný vankúšik
20x roztok
návod na použitie

Návod na použitie

Vyhlásenie o zhode

POSTUP TESTOVANIE

Pred testovaním nechajte testovaciu kazetu, vzorku, pufer a / alebo iné materiály zahriať na izbovú teplotu (15-30 ° C).
1. Vyberte testovací kazetu z uzavretého fóliového vrecka a použite ju čo najskôr. Najlepšie výsledky sa dosiahnu, ak je test vykonaný do 60 minút.
2. Umiestnite testovacie zariadenia na čistý a rovný povrch.
Pre vzorky séra alebo plazmy: Pomocou dodaného kvapkadla odoberte vzorku séra / plazmy a potom pridajte 1 kvapku (približne 20 ul) vzorky séra / plazmy do jamky (jamiek) na vzorku. Potom okamžite pridajte 2 kvapky pufra do jamky pre vzorku (S). Zabráňte vzniku vzduchových bublín.
Pre vzorku plnej krvi: Pomocou dodaného kvapkadla a okamžite preneste 1 kvapku (asi 20 ul) plnej krvi do jamky pre vzorku (S). Zabráňte vzniku vzduchových bublín.
3. Počkajte, až sa zobrazí farebná čiara (C). Výsledok je potrebné prečítať po 10 minútach. Výsledok Neinterpretujte po 20
minútach.

 

Kazetu s testom uchovávajte v izbovej teplote, chráňte pred mrazom. Pred použitím nechajte sadu v izbovej teplote (2-30 ° C). Nepoužívajte po expirácii.

Výrobca: Hangzhou Singclean Medical Products Co., Ltd.


Vyberáte test na COVID?

V našom e-shope zaobstaráte kvalitné testy na COVID ako metódou výteru z nosa, tak testy zo slín. Nové v ponuke tiež test zo vzorky moču a testy na protilátky.

Ak neviete, aký typ antigénneho testu zvoliť, prečítajte si náš článok tu.

Predávame iba oficiálne schválené antigénne testy, ktoré možno použiť pri testovaní na pracovisku, pred návštevou kaderníctva či reštaurácie aj na ďalšie účely (podľa aktuálne platných vládnych nariadení).

Všetky testy obsahujú návod na použitie v češtine.

 

Je lepšie výtěrový test, alebo test zo slín?

Antigénne testy zo slín predstavujú menej invazívnú, a tým šetrnejšiu aj obľúbenejšiu metódu odberu. Aj preto sa častejšie používajú pri testovaní svojpomocne, či už doma, alebo na pracovisku. Výtěrové testy ponúkajú podobnú presnosť a výsledok do 10 až 20 minút.

 

Prečo zakúpiť testy na COVID na našom e-shope?

  • široký výber testov niekoľkých rôznych značiek
  • iba kvalitné testy s certifikáciou Ministerstva zdravotníctva
  • testy s rýchlym výsledkom do 10 až 20 minút