Doprava zadarmo na všetky objednávky nad 100 € bez DPH.

1 ks Test na protilátky po očkovaní na COVID-19 SINGCLEAN

Cena
1,55 € bez DPH (1,71 € s DPH)

Výrobca

Kód produktu
TEST_NEUPROTI_SINGCLEAN1

Skladom
ks

Neutralizačná testovacia sada na protilátky po očkovaní na COVID-19 z krvi.

Výsledok do 10 minút.

Ak je niekto infikovaný COVID-19, čoskoro sa objaví neutralizačné protilátky. Neutralizačné protilátky sa tiež zvyčajne objavia do 28 dní s vakcínou COVID-19 mRNA a 42 dní s inaktivovanou vakcínou proti COVID- 19. Pre testovanie účinnosti vakcíny proti COVID-19 je možné preto použiť testovaciu sadu protilátok proti koronavírusy. viac

Rýchly test neutralizačných protilátok na koronavírus z krvi pre zdravotníckych pracovníkov.

Testovacia sada neutralizačných protilátok COVID-19 je imunochromatografický test na pevnej fáze pre rýchlu a kvalitatívnu detekciu neutralizačné protilátky COVID-19 v plnej ľudskej krvi / sére / plazme. Tento test poskytuje iba predbežný výsledok testu.

Ak je niekto infikovaný COVID-19, čoskoro sa objaví neutralizačné protilátky. Neutralizačné protilátky sa tiež zvyčajne objavia do 28 dní s vakcínou COVID-19 mRNA a 42 dní s inaktivovanou vakcínou proti COVID- 19. Pre testovanie účinnosti vakcíny proti COVID-19 je možné preto použiť testovaciu sadu protilátok proti koronavírusy.

  • rýchle a jednoduché použitie
  • bez nutnosti odosielať vzorky do laboratória
  • odber vzorky krvi z prsta
  • návod dodávaný s produktom je v českom jazyku
  • návod v slovenskom jazyku na stiahnutie nižšie
  • test je určený na použitie odborníkov


Sada obsahuje 1ks testov.

1x testovacie kazeta s vysušovadlom
1x lanceta na odber krvi z prsta
1x kvapkadlo
1x dezinfekčný vankúšik
1x roztok
návod na použitie


Návod na použitie

Vyhlásenie o zhode

Certifikát


POSTUP TESTOVANIE

Pred testovaním nechajte testovaciu kazetu, vzorku, pufer a / alebo iné materiály zahriať na izbovú teplotu (15-30 ° C).
1. Vyberte testovací kazetu z uzavretého fóliového vrecka a použite ju čo najskôr. Najlepšie výsledky sa dosiahnu, ak je test vykonaný do 60 minút.
2. Umiestnite testovacie zariadenia na čistý a rovný povrch.
Pre vzorky séra alebo plazmy: Pomocou dodaného kvapkadla odoberte vzorku séra / plazmy a potom pridajte 1 kvapku (približne 20 ul) vzorky séra / plazmy do jamky (jamiek) na vzorku. Potom okamžite pridajte 2 kvapky pufra do jamky pre vzorku (S). Zabráňte vzniku vzduchových bublín.
Pre vzorku plnej krvi: Pomocou dodaného kvapkadla a okamžite preneste 1 kvapku (asi 20 ul) plnej krvi do jamky pre vzorku (S). Zabráňte vzniku vzduchových bublín.
3. Počkajte, až sa zobrazí farebná čiara (C). Výsledok je potrebné prečítať po 10 minútach. Výsledok Neinterpretujte po 20
minútach.

 

Kazetu s testom uchovávajte v izbovej teplote, chráňte pred mrazom. Pred použitím nechajte sadu v izbovej teplote (2-30 ° C). Nepoužívajte po expirácii.

Výrobca: Hangzhou Singclean Medical Products Co., Ltd.


Vyberáte test na COVID?

V našom e-shope zaobstaráte kvalitné testy na COVID ako metódou výteru z nosa, tak testy zo slín alebo vo variante 3v1. Nové v ponuke tiež test zo vzorky moču a testy na protilátky.

Ak neviete, aký typ antigénneho testu zvoliť, prečítajte si náš článok tu.

Všetky testy obsahujú návod na použitie v češtine.

 

Je lepšie výtěrový test, alebo test zo slín?

Antigénne testy zo slín predstavujú menej invazívnú, a tým šetrnejšiu aj obľúbenejšiu metódu odberu. Aj preto sa častejšie používajú pri testovaní svojpomocne, či už doma, alebo na pracovisku. Výtěrové testy ponúkajú podobnú presnosť a výsledok do 10 až 20 minút.

 

Prečo zakúpiť testy na COVID na našom e-shope?

  • široký výber testov niekoľkých rôznych značiek
  • iba kvalitné testy s certifikáciou 
  • testy s rýchlym výsledkom do 10 až 20 minút