V našom e-shope si môžete objednávať nepretržite 24 hodín denne.

Predaj a dovoz zabezpečujeme po celom Slovensku.

Formy a ceny dopravy tovaru

V tejto chvíli ponúkame tieto formy dopravy.

 • ZÁSIELKOVÁ SLUŽBA

Zásielky zasielame zásielkovou službou PPL alebo DPD

Cena za dopravu:

 • Objednávky do 100 EUR bez DPH - 3,90 EUR bez DPH v rámci celej SR cez PPL
 • Objednávky do 100 EUR bez DPH - 3,50 EUR bez DPH v rámci celej SR cez DPD
 • Objednávky nad 100 EUR bez DPH zadarmo

Zásielku odošleme na Vami zvolenú dodaciu adresu. Ak ste zvolili platbu dobierkou, platíte až pri prevzatí tovaru.

V prípade nezastihnutia adresáta bude zásielka doručená nasledujúci pracovný deň. Pred doručením zásielky budete informovaný o čase doručenia.

 • DPD PICKUP

Tovar si môžete vyzdvihnúť priamo na Vami vybranom výdajnom mieste DPD Pickup.

Cena za dopravu:

 • Objednávky do 100 EUR bez DPH - 3,50 EUR bez DPH v rámci celej SR
 • Objednávky nad 100 EUR bez DPH zadarmo

Túto variantu dopravy si jednoducho zvolíte pri zadaní objednávky a vyberiete výberové miesto. V týchto výberových miestach je možnosť platby na dobierku alebo prevodom.

Balík môžete vyzdvihnúť do 7 dní od uloženia v pobočke DPD Pickup. Pri odovzdaní balíku bude od príjemcu požadovaný PIN, ktorý je zasielaný v e-mailovej a SMS správe.

 • ZÁSIELKOVŇA 

Tovar si môžete vyzdvihnúť priamo na Vami vybranom výdajnom mieste Zásielkovňa. Pri objednávke jednoducho vyberiete, na ktorom výdajnom mieste si objednávku vyzdvihnete. Zoznam výdajných miest si môžete pozrieť tu.

Cena za dopravu:

 • Objednávky do 100 EUR bez DPH - cena 2,9 EUR bez DPH v rámci celej SR
 • Objednávky nad 100 EUR bez DPH zadarmo

Akonáhle odovzdáme tovar na prepravu, Zásielkovňa Vám pošle e-mail s trasovacím číslom. Vďaka trasovacieho čísla si môžete ľahko zistiť, kde sa Vaša objednávka aktuálne nachádza. Plánovaci číslo stačí len vložiť tu. Po doručení objednávky na vybrané výdajné miesto Vám bude zaslaná SMS a email s heslom, ktoré je potrebné pre vyzdvihnutie balíka.

Zásielku si môžete vyzdvihnúť kedykoľvek od okamihu získania hesla. Alebo pre ňu treba niekoho poslať - stačí totiž poznať len heslo. Doručený tovar si môžete priamo na výdajnom mieste rozbaliť a prípadne vrátiť späť, ak sa vám z nejakého dôvodu nebude pozdávať.

Doprava pomocou Zásielkovňa môže byť použitá v prípadoch, keď je hmotnosť zásielky do 5 kg, rozmer 1 strany je maximálne 70 cm a súčet všetkých troch strán je maximálne 120 cm.

 • OSOBNÝ ODBER

Je účtovaný podľa aktuálneho cenníka.

Vybraný tovar si môžete vyzdvihnúť priamo u nás na adrese ZENCO Corp. a.s., Provozní 5492/3, Ostrava - Třebovice, 722 00 (mapku nájdete nižšie na tejto stránke).

Po prijatí objednávky Vám emailom alebo telefonicky potvrdíme, že je tovar pripravený na vyzdvihnutie.

MOŽNOSTI PLATBY

Pri nákupe v našom e-shope si môžete zvoliť jeden z nasledujúcich spôsobov platby. Niektoré formy sú viazané na typ dopravy. 

 • PLATBA KARTOU

Nemusíte mať u seba hotovosť ani vyberať z bankomatu, stačí použiť vašu kreditnú kartu a tovar zaplatiť on-line. Po dokončení objednávky budete presmerovaní na stránky GP WebPay pre dokončenie platby. Priradenie k vašej objednávke prebehne v priebehu niekoľkých minút po úhrade.

 • NA DOBIERKU

Za tovar platíte vo chvíli, kedy ho prevezmete od prepravcu. Presný termín dodania Vám pošleme emailom. K zásielke bude samozrejme priložený zodpovedajúci daňový doklad (sme platcami DPH).

Cena za dobierku:

- cena 1,01 EUR bez DPH v rámci celej SR

  • PREVODOM NA ÚČET

  Ide o bezhotovostnú úhradu vopred na náš bankový účet

  Názov banky:

  Tatra banka, a.s.

  Číslo účtu (Slovensko):

  2944112762/1100

  IBAN:

  SK391100000002944112762

  SWIFT:

  TATRSKBX

   

  Po odoslaní objednávky Vám bude do 24 hodín na Vašu emailovú adresu zaslaná zálohová faktúra. Pri platbe prevodom uveďte ako variabilný symbol číslo zálohovej faktúry.

  Po prijatí Vašej platby na náš účet tovar najneskôr do 2 pracovných dní vyexpedujeme (ak je tovar skladom) na Vašu adresu a presný termín dodania Vám potvrdíme na email. K zásielke bude samozrejme priložený zodpovedajúci daňový doklad (sme platcami DPH).

  Za platbu prevodom na náš účet si neúčtujeme žiadne poplatky.

  • V HOTOVOSTI ALEBO PLATOBNOU KARTOU PRI OSOBNOM ODBERE V OSTRAVE-TŘEBOVICE

  Emailom alebo telefonicky Vám potvrdíme, že tovar je pripravený na vyzdvihnutie.

  Tovar si môžete vyzdvihnúť priamo u nás na adrese:

  ZENCO Corp. a.s., Provozní 5492/3, Ostrava - Třebovice, 722 00

  Za tovar platíte pri prevzatí. Môžete zaplatiť v hotovosti alebo platobnou kartou. Prijímame tieto typy platobných kariet: MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro, VISA, VISA Electron, V Pay, American Express, Diners Club, Discover, JCB. K zásielke bude samozrejme priložený zodpovedajúci daňový doklad (sme platcami DPH).

  Za platbu v hotovosti alebo platobnou kartou neúčtujeme žiadne poplatky. 

   

  ZÁSIELKA

  Tovar je dôkladne zabalený a poistený proti poškodeniu.

   

  UPOZORNENIE!

  Zencomarket si vyhradzuje právo na zmenu týchto podmienok bez udania dôvodu. Na už uzavretú kúpnu zmluvu sa vzťahujú obchodné podmienky platné v čase jej uzavretia.